Listopad 19 2018 20:48:48
Nawigacja
Strona Główna
Opis rasy
Wzorzec Rasy
English
Moje Shiby/Dogs
Szczenięta/Puppy
Show Results/Zdjęcia
Wydarzenia
Linki
Kontakt
Polityka Prywatności

Akita
Szczenięta/Puppy
REKLAMA


Show Results/Zdjęcia


MALES:
KENTAROU GO Koshiwasou ur.21.01.2016 JCHPL

-TOP DOG SHIBA POLAND 2017
-NIPPO SHOW Padeghe 13-14.05.2017- Waka Kumi II- Vice Winner Nippo
-NDS Będzin/Sosnowiec 29.01.2017 - Judge: M. Milan, Junior- Excellent 1, Best Junior , BOB
-IDS Katowice 17.03.2017- Judge: B. Knoll, Junior- Excellent 1, Best Junior, BOS
-NDS Rybnik 7.05.2017- Judge:J. Ryk, Junior- Excellent1, Best Junior, BOB
-IDS Opole 22-23.04.2017- Judge: M. wieremiejczyk-Wierzchowska, Open- Excellent 1, CWC, CACIB, Best Male, BOB
-IDS Kołobrzeg 24-25.06.2017- Judge: L.Frncova, Open- Excellent1, CWC, CACIB, Best Male, BOB
-NDS Zakrzów 4.06.2017- Judge: W.Mrowiec, Open- Excellent1, CWC, Best Male, BOB, Best in Show- GroupV- 2 Place
-NDS Nowy Targ 16.07.2017- Judge: M. Kuriata- Okarmus, Open- Excellent 1, CWC, Best Male, BOB
-NDS Kobiór 26.08.2017- Judge: G.Makarewicz, Intermediate- Excellent 1, CWC, Best male, BOB
-IDS Druskininkai 5.08.2017- Judge: B. Espeland, Intermediate- Excellent 1, CAC, CACIB, Best Male, BOS
-IDS Lubin20-21.01.2018 - Judge: R.Wacławik, Open- Excellent 1, CAC, CACIB, BOB, Best Male, Best In Show -Group V- 4 Place



YUSEI GO Shun'you Kensha ur.24.03.2009 JCHPL, CHPL

-Club Show special Zbarslav 13.09.2009- Judge V.Veverkova, Puppy- VP, Best Puppy
-NDS Nowa Ruda 26.06.2010 - Judge:M. Musiał, Junior- Excellent 1, Best Junior, BOB, I Best in GroupV , Best in Show Junior I, Best in Show III
-Special Dog Show Japanese Breeds Komarom 24.09.2009- Judge: teruyoshi Sugawara, Junior- Excellent 2
-IDS Opole 24-25.04.2010- Judge: E. Stolarska, Junior- Excellent1, Best Junior
-NDS Częstochowa 16.05.2010- Judge: M.Zasada, Junior- Excellent1, Best Junior, BOB
-Club Show Zbraslav 12.09.2010- Judge: Karel Horak, Intermediate: Excellent1, CAC
-IDS Katowice 18-20.03.2011- Judge: K. Opara, Intermediate- Excellent1, CWC
-IDS Kraków 4-5.09.2010- Judge: V.Klucniece, Intermediate- Excellent1 CWC, Best Male, Cacib, BOB
-NDS Nowa Ruda 27.06.2010- Judge K. Czarkowska, Intermediate- Excellent 1, CWC, BestMale, BOB
-WDS Paris 07.2011-Judge:H. Kamisato, Open - VG
-NDS Nowa Ruda 28.05.2011- Judge: L.Jancik, open- Excellent 1, CWC, BOB, Best Male, Best in Show II
-IDS Brno 5.02.2012- Judge: M.Wieremiejczyk-Wierzchowska, Champion- Excellent 2
-IDS Brno4.02.2012- judge: J.Svobodova, Champion- Excellent1, CAC, res Cacib
-Club Show Special Rasna 4.09.2011- Judge :H.Blatonova, Champion- Excellent1, CAC, Winner, BOB, Best in Show I

FEMALES:

KOBANA GO Koshiwasou ur.21.01.2016

-IDS Katowice 17-19.03.2017- Judge: B. Knoll, Junior- Excellent 2
-IDS Opole 22-23.04.2017- Judge: M. Wieremiejczyk-Wierzchowska, Intermediate-Excellent 2
-NDS Rybnik 7.05.2017- Judge: J.Ryk, Intermediate- Excellent 1, CWC, Best Female, BOS
-NDS Zakrzów 4.06.2017- Judge: W. Mrowiec, intermediate- excellent 1, CWC, Best Female, BOS
-NDS Japanese Breeds Stara Huta 9.09.2018, Judge:Tamaya Takashina - Open- Excellent III

KOMARI GO Kanagawa Shirai ur.10.06.2014,INT CH, ChPl, CHLT, NIPPO WINNER 2015, CLUB WINNER 2017

-NIPPO SHOW Krotoszyce 2015 - Kazuaki Iwasa San, Waka Kumi II - Winner Nippo
-NDS Zabrze 13.2015- Judge A.Chrzanowska, Junior- Excellent 1, Best Junior BOB, Best In Show IV
-IDS Zakopane 1-2.08.2015- Judge :I. Krasowska-Salamon, Junior- Excellent 2
-IDS Kraków 20-21.06.2015- Judge N. Rattanasakvibool, Junior - Good
-NDS Świebodzice 4-5.12.2015 - Judge: M. Wieremiejczyk-Wierzchowska, Intermediate - Excellent 2
-IDS Kielce21-22.11.2015- Judge: M. Zasada, Intermediate - Excellent 1, Best Female, CWC, CACIB, BOS
-NDS Katowice 20.03.2016- Judge :J. Opara, Intermediate- Excellent1, CWC, Best Female, BOS
-NDS Kraków 17.06.2016 - Judge: F. Chaikovskaya, Open- Excellent 1, CWC, Best Female, BOS
-IDS Nitra 29.11.2015- Judge: L. Volarikova,Intermediate- Excellent 1, CAC, resCacib
-IDS Nitra 17.01.2016- Intermediate- Excellent 2, res CAC
-IDS Nitra 3.04.2016- Judge :B.Nadoli, Intermediate- Excellent 1, CAC, Best Female, CACIB, BOS
-IDS Budapest 1.05.2017- Judge: Z. Balogh, Champion- Excellent 1
-IDS Katowice 17-19.03.2017- Judge: B. Knoll, Champion- Excellent1, CWC,CACIB, Best Female, BOB
-NDS Rybnik 1.10.2017- Judge: G. Weron, Open- Excellent 1, CWC, Best Female, BOS
-IDS Druskininkai 4.08.2017- Judge:N.Suta, Champion- Excellent 1, CAC, Best Female, CACIB, Cruft's Qualification
-IDS Druskininkai 5.08.2017- Judge: B. Espeland, Champion- Excellent 1, CAC, CACIB, Best female, BOB
-IDS Druskininkai 6.08.2017- Judge:P. Lowless- Excellent 1, CAC, CACIB, Best Female
-Club Show Katowice 17.09.2017- Judge: E. Szeliga-Szeremeta, Champion- Excellent 1, CWC, Best Female, BOS, Club Winner
-NDS Rybnik 07.10.2018 - Judge Viva Maria Solecky Szpunar- Champion- Excellent I, CWC, Best Adoult Female
-EDS Warsaw 14.10.2018- Judge : Jorgen Hindse-Champion- Very Good (out of coat)


CHIE z Zakatka Izi ur.16.02.2013 JCHPL, CHPL

-SHIBA NIPPO SHOW Krotoszyce 2015- Yano Tmio San,Seiken- III place
-NDS Ustron 6.07.2014- Judge: B. Borowiec -Szczepańska, Junior- Excellent 1 Best Junior, BOB
-IDS Kraków 14-15.2014- Judge Z.Jilkova, Junior- Excellent 1, Best Junior, BOB
-NDS Zabrze 6.04.2014 - Judge :I. Krasowska -Salamon, Junior- Excellent 1, Best Junior, BOS
-NDS Chorzów 13.09.2014- Judge: R. Waclawik,Intermediate- Excellent 1, CWC, Best Female, BOB
-NDS Nowy Targ 20.07.2014- Judge :I.Krasowska-Salamon, Intermediate- Excellent 1, CWC, Best Female, BOB
-IDS Kraków 20-21.06.2015- Judge N. Rattanasakvibool, Open- Excellent 1 , CWC, Best Female, Cacib
-IDS Wels 11.12.2016- Judge: J. Hindse, Champion- Ecellent 2, res CAC
Nidhog's SUKIMIN-SHOKO ur.13.09.2012, JCHPL, CHPL

-NDS Japanese Breeds Świebodzice 25.05.2013- Judge: G. Richard, Puppy- VP, Best Puppy, BestinShow Puppy III
-IDS Zakopane 3-4.08.2013- Judge: V. Piskay, Junior- Excellent 1, Youth Vinner
-IDS Kraków 15.06.2013- Judge L.Frncova, Junior- Excellent 1, Youth Vinner
-NDS Bielsko-Biała 30.06.2013- Judge :R.Wacławik - Excellent 1, Best Junior
-NDS Nowy Targ 20.07.2014- Judge: I.Krassowska -Salamon, Intermediate- Excellent 1, CWC
-IDS Nitra 31.05.2014- Judge: V.Vojtek, Intermediate- Excellent 2
-IDS Nitra 1.06.204- Judge: L. Fintorova, Intermediate- Excellent 2 , res CAC
-IDS Trencin 18.01.2014- Judge: G. Ridarcikova, Open- Excellent 4
-IDS Rzeszów 15-16.02.2014- Judge: P. Rehanek- Excellent 1, CWC, Cacib, Best Female
-NDS Będzin 19.01.2014- Judge: K. Edh- Excellent 1, CWC
PHOENIX KOMETA Z ZAKĄTKA IZI ur.03.05.2009- JCHPL, VeteranChampion PL

-Special Dog Show Zbraslav CZ 13.09.2009- Judge V. Veverkova, Puppy- Very Promissing
-Club Show Zbraslav 12.09.2010- Judge K. Horak, Junior- VG
-NDS Nowy Targ 22.08.2010- Judge :M.Musiał, Junior- Excellent 1, Best Junior, BOB
-NDS Bielsko-Biała 4.07.2010- Judge: A. Jaskiewicz, Junior- Excellent 1, Best Junior
-IDS Katowice 26-28.03.2010- Judge: E. Sistermann, Junior- Excellent 1, Best Junior
-IDS Katowice 18-20.03.2011- Judge: K.Opara, Intermediate- Excellent 2
-NDS Kobiór 26.08.2017- judge: G. Makarewicz, Veteran- Excellent 1 Best Veteran, Best in Show Veteran 1
-NDS Rybnik 1.10.2017- Judge: G.Weron, Veteran- excellent 1, Best Veteran
-Club Show Katowice 17.09.2017- Judge: E. Szeliga-Szeremeta, Veteran- Excellent1, Best Veteran, Veteran Club Vinner
BYUKYU RIPPA Orleansnow ur. 23.09.2007- CHPL

-NDS Chorzów 14.09.2008- Judge:W.Boryczko, Junior- Excellent 1, Best Junior, BOB
-IDS Katowice 20-22.03.2009- Judge: H. Wiblishauser, Intermediate- Excellent 2
-NDS Bielsko-Biała 5.07.2009- Judge: I. Patkowska, Intermediate- Excellent 1, CWC, Best Female
-NDS Bielsko-Biała 4.07.2010- Judge: A. Jaskiewicz, Open- Excellent 1, CWC
-IDS Opole 25-26.04.2009- Judge :Chan Weng Woh, Open- Excellent 1, CWC, Best Female, Cacib
-IDS Rzeszów 13-14.02.2010- Judge: Z. Jakubowski, Open- Excellent 1, res cCacib
DAIKA CZECH JAKOBIN ur 15.08.2003-CHPL

-NDS Częstochowa 17.10.2004 - Judge: E. Marcinkowska,Junior class- Excellent 1
-NDS Rybnik 3.10.2004 - Judge: H.Blatonova, Junior class- Excellent 1, Best Junior
-IDS Kraków 26-27.06.2004 - Judge: J. Opara, Junior class- Excellent 1 , Best Junior
-IDS Katowice 18-20.03.2005- Intermediate - Exccelent 1, CWC, CACIB, Best Female
-IDS Łódź 30-01.05.2005 - Intermediate - Excellent 2, res Cacib
-NDS Bytom 22.05.2005 - Open- Excellent 1, CWC Best Female
-IDS Opole 29-30.04.2006 - Judge: Paweł Szemraj, Open- Excellent 1, CWC, Cacib, Best Female
-IDS Brno 11.02.2007 - Champion- Excellent 1, CAC, CACIB
-IDS Trencin 26-27.01.2008- Champion - Excellent 2, res CAC, res Cacib





Ładuję zdjęcie. Proszę zaczekać.
Copyright © 2009